סדנאות וחוגים PARK

בהובלת סיגל בוגרת בית בריל הוראה החינוך לגיל הרך.
חוג בעלי חיים הינו חוג העשרה לילדים והפעלה מאתגרת וחוויתית לכל ילד.
מטרת חוג בעלי חיים הינה לחשוף וללמד את הילד אודות בעלי החיים וסביבתם.. למנוע ולהוריד חששות..וגם להכיר קצת יותר מקרוב את בעלי החיים ע״י חווית הסבר לימודי ליטוף והאכלה
בואו להכיר מקרוב את בעלי-החיים ובו זמנית נעניק לילד הבנה עתידית חינוכית וגם ״לתת לחיות לחיות״
 
ברייק דאנס הינו ריקוד סוחף ומפתח גמישות,חוזק, כישורי חברה ןיכולת להכשיב ולהרגיש את המוסיקה וביטים.
ריקוד אנרגטי וכיפי המסייע בהבנת יכולות הגוף, הדמיון וביטוי פיזי לתחושות ורגשות הילדים

יוגה לילדים מאזנת את הנפש העדינה של הילד ומחזקת את הגוף. יוגה מסייעת לילד להיות רגוע ושלו יותר, מפתחת דמיון, מעניקה ערכים כמו חמלה וכבוד לאחר.

שיעורי יוגה לילדים תורמים לבריאות הילד, מפתחים יציבה נכונה ומפתחים מודעות לגוף. שיעורי יוגה במרכז מועברים בצורה כיפית וחוויתית תוך שימוש במשחקים, בובות ובטכניקות ייחודיות כמו מדיטציה ודמין מודרך המסייעים בפיתוח דמיון, שיתוף ומשחק חברתי ומפתחים ריכוז, חיזוק הקשב ולימוד כלים להרפיה גופנית ונפשית והתמודדות עם הלחצים.

סדנאות האומן הערכיות והלימודיות הן היהלום שבכתר

סדנאות ייחודיות ומושקעות השמות דגש על לימוד ערכי והקניית כלים רגשיים וחברתיים על ידי שילוב כלים קוגנטיביים ונרטיבים בתכנים של הסדנאות. המנחים עוברים הכשרה והשתלמויות ייעודיות על מנת להתאים את המבנה הסטנדרטי של הסדנא לעולם הערכים של סדנאות אומן ויישום הכלים הלימודיים שפותחו על ידי פסיכולוגים, פסיכו-תרפיסטים ואנשי חינוך ורוח להנגשת התכנים לכל קהל יעד.

סדנא ייחודית המצועת רק על ידי סדנאות אומן, המבוססת על שיטת ילדי הפלא. בסדנא יוצאים הילדים אל מסע מופלא בעולם דמיוני שם הילדים הם גיבורי על בעלי כוחות מיוחדים. במהלך ההרפתקאה הילדים פוגשים דמויות מצחיקות, נתקלים באתגרים ובעיות ונדרשים לפתור ולהתמודד עם הסיטואציות בדרכים יצירתיות. 

במהלך הסדנא משולבים קסמים, ניסויים, חידות, משחקי חשיבה ועוד, ככלי עזר להמחשת הסיטואציות.

במהלך המשחק הילד נחשף ומתמודד עם תכנים אישיים וחברתיים כגון:קבלה עצמית וביטחון עצמי, יחסים חברתיים, עבודת צוות וכבוד הדדי, לקיחת אחריות וקבלת החלטות, מחשבה יצירתית, רכישת ידע בתחומים שונים כגון: היסטוריה, אומנות לוגיקה ועוד ועוד…